Anasayfa / Ankara / 17 Eylül’de başkentte bu yollar kapalı olacak

17 Eylül’de başkentte bu yollar kapalı olacak

Ankara trafik17 Eylül 2015 tarihinde pek çok STK kuruluşuna bağlı memurların katılımı ile Ankara’nın Sıhhıye meydanında düzenlenecek olan ” Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet ” mitingi nedeni ile Ankara’da bazı yollar belirli saatlerde trafiğe kapalı olacak.

Ankara’da Sıhhiye Meydanı’nda 17 Eylül Perşembe günü yapılacak “Teröre Hayır Kardeşliğe Evet” mitingi nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 17 Eylül 2015 Perşembe günü 16.30-19.30 saatleri arasında Sıhhiye Meydanı’nda “Teröre Hayır Kardeşliğe Evet” konulu açık hava toplantısı düzenlenecek.

Bu nedenle 17 Eylül 2015 Perşembe günü saat 12.00’dan itibaren, Atatürk Bulvarı, Celal Bayar Bulvarı, Mithat Paşa Caddesi, Necatibey Caddesi, Sıhhiye Meydanı Kızılay Kavşağı arası, Opera Kavşağı Talatpaşa Bulvarı’ndan Atatürk Bulvarına giriş ve çıkış varyantları, Kazım Karabekir Caddesi İstanbul Caddesi girişinden itibaren Necmettin Erbakan Meydanı arasında kalan güzergah, Cumhuriyet Caddesi, Anafartalar Caddesi, Çankırı Caddesi, Ulus Atatürk Anıta önü ve yakın çevresi ile Sıhhiye Meydanına açılan tüm cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacak.

İlginizi Çekebilir

FİLM İZLE

  Sinema hemen herkes için en büyük eğlence kaynaklarından bir tanesidir. Görsel bir zevk içermesinin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir