Anasayfa / Magazin / Ali Baba ve 7 Cüceler İzmir’de gala yaptı

Ali Baba ve 7 Cüceler İzmir’de gala yaptı

Son filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galası düşüncesince Gaziemir’deki Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’ne mevrut Cem Yılmaz’a İzmirliler şişman muhabbet gösterisinde bulundu. Sinema salonu içinde öteki oyuncularla beraberce çelimsiz müşterek musahabe işleyen Cem Yılmaz, “Bu işi aslında tükenmiş biçimine getirene denli beye saat harcıyoruz. İnşallah en iyisi olmuştur. Türkiye’nin müşterek derinti durumunda ve Avrupa’da filmimiz oynuyor.

Ama tığ deli dolu reaksiyonu duyamıyoruz. O sebepten dolayı bura ayrı iyice oluyor. Ama etraflı salonları dolaşmak cins değil tabi. Ne olmakta ne sonlanmış olmakta diye. Filmimiz az buçuk enteresan. Yurtdışında çektik. Sofya da çalıştık. Biraz gülüp durmak bundan böyle lüksten de çıktık. Moralsiz vakitler geçiriyoruz. Hem ülkemizde dünyada. Bizim işimiz de etraflı bunları cezaevi arkası buyurmak değil fakat ne efsus ki elimizden mevrut yaşama ilişkin iyi şeylere aksan yapmak. ego doğrusu müşterek hafta öncesinden bilet alıp burada bulunan arkadaşlara teşekkürname ederiz” dedi.

ERAY ARPAŞİN – FERRUH SERÇE

Kaynak: IHA

İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy Ankara için lanet okudu

ANKARA patlaması için ünlülerden tepki yağıyor. Burcu Esmersoy bir yazı paylaşım 'Ankaramı katledenlere lanet olsun' dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir