Anasayfa / Ankara / Ankara EGO otobüsleri bayramda ücretsiz

Ankara EGO otobüsleri bayramda ücretsiz

Ankara ego

Ankara’da her bayram ücretsiz olarak hizmet veren EGO otobüsleri 2015 Kurban Bayramı süresi boyuncada ücretsiz olarak Ankara halkının hizmetinde olacak. Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olarak hizmet verecek olan EGO otobüsleri başkent halkının en büyük sorunlarından birini bu bayramda aşarak, rahat bir şekilde sevdiklerine, akrabalarına ücretsiz olarak ulaşmalarını sağlayacak.

Ankara’da Kurban Bayramı boyunca EGO otobüsleri geçmiş yıllarda olduğu gibi yine ücretsiz hizmet vererek. Arife gününden itibaren yoğunluk yaşanması beklenen mezarlıklar, AŞTİ ve ana arterler ile alışveriş mekanlarında zabıta kontrol ve denetimleri artırılacak, ASKİ Kanal Arıza ekipleri, 24 saat görev yapacak.

Ankaralılar her yıl olduğu gibi, Kurban Bayramı süresince 24 Eylül Perşembe, 25 EylülCuma, 26 Eylül Cumartesi ve 27 Eylül Pazar günleri belediye otobüslerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. İlk kez Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı bayramda ücretsiz otobüs uygulaması yıllar içinde bir geleneğe dönüştü. Ankaralılar ‘EGO Cepte’ ile de otobüslerin durağa hangi saatte, hangi dakikada geleceğini, internet ortamından, cep telefonlarından ya da ALO 153’ü arayarak öğrenebilecekler.

Başkentliler, 23 Eylül Çarşamba Arife gününden başlayarak, bayram süresince mezarlık ziyaretlerini de belirlenen bazı noktalardan kalkacak EGO otobüsleriyle yapabilecekler.

İlginizi Çekebilir

yeni zerlanda da şaşırtan olay

Yeni Zelanda’da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir