Anasayfa / Teknoloji / çanak okey oyunu

çanak okey oyunu

Boş vakitler günün en kötü anlarıdır diyebiliriz. Ama unutmamak gerekir ki bu vakitleri siz ortaya çıkarıyorsunuz. Eğer her anınız dolu dolu geçsin, eğlenirken de yeni dostluklar edinmek istiyorsanız çanak okey tam size göre. Klasik okey oyunundan farklı olarak bazı eklentilerin yer aldığı bu oyun, internet üzerinden oynanmaktadır. Milyonlara yaklaşan kullanıcı sayısıyla beraber bu oyun sıkça tercih edilmektedir.

 

52 adet taş ve ıstaka yardımıyla oynanan bu oyuna yeni gelen eklenti çanaktır. Çanak, oyundaki ödülün biriktiği yerdir. Burda biriken ödül oldukça fazladır ve her kullanıcı buna sahip olmak için elinden gelenin en iyisini yapmak isteyecektir. Kazananın aldığı bu ödül onun rütbesini ve puanını artıracaktır. Bu da onu korkulacak bir rakip haline getirmektedir.

İnternet üzerinden kolaylıkla oynayabileceğiniz bu oyunu her gün oynamak isteyecek ve oynadıkça da puanınızı katlamak isteyeceksiniz. Yıllardan beri ülkemizde en sevilen oyunlardan birisi olduğu için de Türk oyunu olarak bilinmektedir. Bundan dolayı Türk’ün neler yapabileceğini göstermeniz gerekmektedir. Bu oyunuu oynayabilmek için cep telefonunuza uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. 

 

Okey indirdikten sonra oyuna kaydolabilir ya da Facebook hesabınız yardımıyla bağlanabilirsiniz. Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. 3G, Edge veya Wireless noktalarından internete bağlandığınız her yerde kolayca oynayabilirsiniz. Sohbet panelinden de hoş va tatlı sohbetler yapabilir yeni dostlarınızla yeni günlerde oyun oynamak için sözleşebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir

SEO: Google’da İlk Sıraya Yükselmenin Yeni İsmi

WEB SİTELERİNİZİN KURTARICISI! Web siteleri kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasıdır ve ziyaretçilerinize sizinle ilgili önemli ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir