Anasayfa / Ekonomi / Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Kasım 2015

Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Kasım 2015

Altın tepetaklak! Altın tutarları düşmeye bitmeme ediyor. Altın fiyatı bugüne de düşüşle başladı. Serbest piyasada 24 eder külte altının gr. fiyatı 98 liraya kadar geriledi. Cumhuriyet altını satı fiyatı ise 663 liralık oldu. Peki çeyrek altın tutarları ne kadar oldu? Altın fiyatı birçok liralık oldu? İşte 19 Kasım altın tutarları sonuç durum!

Altın dibi gördü! Altın tutarları ahit güne aceleci müşterek düşüşle başladı. Altın fiyatı haftanın dördüncü gününde dun taraflı müşterek tempo izliyor. Peki altın bugüne kesinlikle başladı? altın birçok liralık oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 19 Kasım 2015 aktüel altın fiyatları!

1 Kasım 2015 Genel Seçimleri sonra kaba müşterek azalma canlı altın dun yönde seyretmeye bitmeme ediyor. Seçim sonrası altın tutarları müşterek muhtelif toparlanamadı ve sonuç 3 ayın en alt seviyesine indi. Altın fiyatı bu haftaya ise yükselişle başlamıştı. Ancak haftanın ikinci gününden tibaren altın düşmeye bitmeme etti.

Peki altın bugüne kesinlikle başladı? Altın birçok liralık oldu? Çeyrek altın tutarları ne kadar oldu? İşte 19 Kasım 2015 altın tutarları sonuç durum!

Çeyrek altın alış fiyatı 158 lira, satı fiyatı ise 162 liralık oldu.

Yarım altın alış fiyatı 316 lira, satı fiyatı 324 liralık kendisine prosedür gördü.

Tam altın alış fiyatı 633 lira, satı fiyatı 647 liralık kendisine belirlendi.

Cumhuriyet altını alış fiyatı 653 lira, satı fiyatı 663 liralık oldu.

Altın tutarları tepetaklak!Altın, ABD’de geçtiğimiz çağ açıklayan mahveden tutarları verisinin üst yönde akıntı etmesi ve buna ilişkin kendisine Amerikan Merkez Bankası’nın (FED) doğacak ay getiri artırımına gideceği beklentilerinin güçlenmesinin peşi sıra peşinden ilkokul yılı çok sürenin en bağan seviyesine indi.

Spot altın yüzdelik 0,5 düşüşle ons başına 1,064.55 dolara kadar inerek Şubat 2010’dan beri en bağan seviyesini görmesinin ardından, Singapur saati ile 13:55’te 1,069.08 dolara gelmiş şekilde düşüşünü yedinci güne taşıdı.

Kaynak: sabah.com.tr

İlginizi Çekebilir

Büyüközer: “sertifikalama ticari ve ideolojik rekabet meydanı değildir”

Gimdes başkanı dr. hüseyin kami büyüközer, helal gıdanın imani bir mesele olduğunu ifade ederek bu sistemin ticari ve ideolojik rekabet meydanı olmadığını.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir