Anasayfa / Ekonomi / Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 20 Kasım 2015

Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 20 Kasım 2015

Altın haftayı çabuk bitiriyor! Altın tutarları haftanın akıbet gününde yükselişe geçti. Serbest piyasada 24 değer külte altının gr. fiyatı 99 liralık oldu. Cumhuriyet altını adanmış fiyatı ise 666 liralık oldu. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatı birçok liralık oldu? İşte 20 Kasım altın tutarları akıbet durum!

Altın yükselişte! Altın tutarları çağ güne çabuk müşterek yükselişle başladı. Altın fiyatı haftanın akıbet gününde fevk cepheli müşterek ilerleyiş izliyor. Peki altın güne nite başladı? altın birçok liralık oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 20 Kas��m 2015 şimdiki altın fiyatları!

1 Kasım 2015 Genel Seçimleri sonra kaba müşterek düşme canlı altın aşağılık yönde seyretmeye bitmeme ediyor. Seçim sonrası altın tutarları müşterek ayrışık toparlanamadı ve akıbet 3 ayın en alt seviyesine indi. Altın fiyatı bu haftaya ise yükselişle başlamıştı. Ancak haftanın ikinci gününden tibaren altın düşmeye bitmeme etti. Altın haftayı ise yükselişle bitiriyor.

Peki altın bugüne nite başladı? Altın birçok liralık oldu? Çeyrek altın tutarları ne kadar oldu? İşte 20 Kasım 2015 altın tutarları akıbet durum!Çeyrek altın alış fiyatı 158 lira, adanmış fiyatı ise 162 liralık oldu.

Yarım altın alış fiyatı 317 lira, adanmış fiyatı 325 liralık adına belirlendi.

Tam altın alış fiyatı 634 lira, adanmış fiyatı 648 liralık adına belirlendi.

Cumhuriyet altını alış fiyatı 656 lira, adanmış fiyatı 666 liralık oldu.

Altın tutarları tepetaklak!Altın, ABD’de geçtiğimiz devir açıklayan mahveden tutarları verisinin fevk yönde akıntı etmesi ve buna ilişkin adına Amerikan Merkez Bankası’nın (FED) doğacak ay getiri artırımına gideceği beklentilerinin güçlenmesinin peşi sıra arkası sıra iptidai yılı fazla sürenin en düşüt seviyesine indi.

Spot altın yüzdelik 0,5 düşüşle ons başına 1,064.55 dolara kadar inerek Şubat 2010’dan beri en düşüt seviyesini görmesinin ardından, Singapur saati ile 13:55’te 1,069.08 dolara gelmiş şekilde düşüşünü yedinci güne taşıdı.

Kaynak: sabah.com.tr

İlginizi Çekebilir

Büyüközer: “sertifikalama ticari ve ideolojik rekabet meydanı değildir”

Gimdes başkanı dr. hüseyin kami büyüközer, helal gıdanın imani bir mesele olduğunu ifade ederek bu sistemin ticari ve ideolojik rekabet meydanı olmadığını.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir