Anasayfa / Magazin / ‘Daha çok başarıya odaklanmış birisiyim’

‘Daha çok başarıya odaklanmış birisiyim’

Sunucu Yekta Kopan’ın ‘Hiç mal düzeltmek ehemmiyetli olmadı mı?’ şeklindeki sorusuna Pekkan, ‘Galiba başarıya odaklanmış biriyim. Önüme mevrut nice alımlı teklifleri, elimin tersiyle derler ya, benimle örtüşmeyen bir projeye göz boncuğu devir beli demediğim düşüncesince henüz çok başarıya odaklanmış birisiyim. Paraya zafiyetim olmadı göz boncuğu zaman’ biçiminde cevapladı.

‘HAYATIMDA HER ZAMAN VOKALİST OLMAK İSTEDİM’

Süperstar Ajda Pekkan ‘Brand Week Istanbul 2015’ etkinlikleri kapsamında sunuculuğunu Yekta Kopan’ın icra ettiği ‘Sürdürülebilir Marka Yönetimi’ başlıklı söyleşide soruları yanıtladı. Kopan’ın, ‘Ajda Pekkan markası elbette olgunlaştı ve elbette kalımlı oldu?’ şeklindeki sorusuna Pekkan, ‘Bu ağız ağıza içgüdüsel, duygusal, kalbimin sesini kulaktan fakat kalbimin kafamdaki sesini kulaktan tabiki’ sanarak karşılık verdi. Pekkan, ‘Sizi değişik kılan ne? Çok etraflıca bir süredir mevcud bir marka. Sürpriz gerçekleştirmek tamam, ya özellikle da maksat bu muydu? Böyle mi başladı yolculuk?’ şeklindeki soruya, ‘Şaşırtmak, sürprizler yapmak, bireylere şekerli sürprizler gerçekleştirmek anlaşılan bina kendisine az buçuk öyleyim. Hayatımda gelişigüzel devir vokalist ballanmak istedim ve anca yetiştirdim kendimi. Sonra ansızın bire anlaşılan kendime şaşırtı yaptım sonuçta. Zaman ortamında süper film yıldızı olmak, o unvanı almak, sonraları da bu denli müddet süper film yıldızı kendisine ve Ajda Pekkan kendisine kalmak; bilmem siz elbette değerlendiriyorsunuz’ dedi.

‘GALİBA BAŞARIYA ODAKLANMIŞ BİRİYİM’

Kendisine şaşırtı yapılmasını çok sevdiğini tabir fail Pekkan, ‘Ajda Pekkan markasını çok ezcümle elbette tanımlarsınız?’ şeklindeki soruya, ‘Galiba Ajda Pekkan markası sabah yeli verici. Bana anca geliyor. Benim beğendiklerimi başkalarının da küçümsememesi beni değişik kılıyor ihtimal de’ biçiminde yanıtladı. Pekkan, ‘Hiç mal düzeltmek ehemmiyetli olmadı mı? Başka bir mesleğiniz imkânsız mıydı?’ şeklindeki soruya ise, ‘Yumurta tavuk, tavuk husye misali çok eğlenceli, bir o denli da karmaşık. Galiba başarıya odaklanmış biriyim. Önüme mevrut nice alımlı teklifleri, elimin tersiyle derler ya, benimle örtüşmeyen bir projeye göz boncuğu devir beli demediğim düşüncesince henüz çok başarıya odaklanmış birisiyim. Paraya zafiyetim olmadı göz boncuğu zaman. Hayatta gelişigüzel obje olurdum, sayman olamazdım’ dedi.

‘STRATEJİ YAPIYORUZ, KENDİMİZE GÖRE PROGRAMLAR YAPIYORUZ’

Pekkan, ‘Bir kurumu komuta etmek yerinde kalsaydınız ne yapardınız?’, ‘Ekibiniz mevcut dinler misiniz?’ şeklindeki sorusuna, ‘Ajda Pekkan ihtimal de kurumun önüne kullanılan miydi sanarak sorsam ihtimal de narsistçe bir karşılık oluyor. Narsistik mevcut naşir hepimizde bulunduğu gibi. Bende şuncacık henüz dozu çok olabilir; fakat bu ağız ağıza kişisel. Sizi zinhar tasalı etmeyeyim o anlamda. Sürekli toplantılar yapıyoruz. Bu çok boring (sıkıcı) Toplantılarla bunları aşmaya çalışıyoruz. Strateji yapıyoruz, kendimize gereğince programlar yapıyoruz. İşin başlangıcında da maksimum ego yönlendirdiğim düşüncesince kullanmakta olanları dinlemeyi de çok seviyorum, onların fikirlerini edinmeyi da çok seviyorum; o sinerjiyle yapıyoruz filhakika gelişigüzel şeyi. O bulunmadığı takdirde bekâr başına bir evren kurar oturursunuz’ dedi.

‘BÜTÜN DEZAVANTAJLI CANLILARA ÇOK ÖNEM VERİYORUM’

Pekkan, ‘Sosyal vebal projeleriniz mevcut mı?’ şeklindeki soruya ise ‘Her adlı sanlı kesinlikle içtimai projede ballanmak ister. Benim de kendime gereğince olduğum planlar var. Ekolojik dengelere çok ehemmiyet verici bir insanım, yeşili çok seviyorum, etraflı dezavantajlı canlılara çok ehemmiyet veriyorum; o sebepten de hayvanat kalbimin mükemmel içindeler, gelişigüzel devir onları arkalamak istiyorum. Çünkü onlar bana gelişigüzel devir çok toy ve natürel geliyorlar. O sebepten onlarla empatim çok’ dedi.

SALONU TEMSİLEN SORU HAKKI CEM YILMAZ’A VERİLDİ

Sunucu Yekta Kopan söyleşinin bir tane istifham hakkını salondakileri temsilen Pekkan’dan ahir söyleşide mihman edeceği komedyacı ve direktör Cem Yılmaz’a verdi. Cem Yılmaz, ‘Ben de bu ekolojinin ortamında canlı bir insanım benimle ilgilendiren ne düşünüyor?’ niteleyerek salondakileri güldürdü. Pekkan da Yılmaz’a ‘Cem canlısını o denli çok seviyorum ki, onun dünyada bir tane bulunduğunu düşünüyorum. Ve sensiz bir hayatı katiyen düşünmüyorum Cem, sen bizim hayatımızsın’ niteleyerek cevapladı.

Etkinlik kapsamında meydana gelen ve Cem Yılmaz’ın konferansçı kendisine katılmış bulunduğu ‘Neden Ben Komedyenim de Siz Değilsiniz?’ başlıklı görüşme ise matbuat mensuplarına mestur kendisine gerçekleştirildi.

Kaynak: DHA

İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy Ankara için lanet okudu

ANKARA patlaması için ünlülerden tepki yağıyor. Burcu Esmersoy bir yazı paylaşım 'Ankaramı katledenlere lanet olsun' dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir