Anasayfa / Güncel / Dışişleri Bakanlığı’ndan Mısır’a seyahat edecek vatandaşlara uyarı

Dışişleri Bakanlığı’ndan Mısır’a seyahat edecek vatandaşlara uyarı

Dışişleri Bakanlığından meydana getirilen saymaca açıklamada, “Mısır’ın Sina sahasında arazi düzlük Şarm El Şeyh ve çevresindeki düzenlilik özelliğine ilişkin akıbet gelişmeler çerçevesinde, birtakımı havayolu şirketlerinin bu kente tayyare seferlerini durdurdukları veya kesintilere gittikleri görülmektedir. Bu gidiş karşısında, Şarm El Şeyh’e seyahat etmeyi planlayan vatandaşlarımızın, bahis konusu riskleri dikkate almalarında yarar bulunmuş olduğu düşünülmektedir.

Vatandaşlarımızın gelişimleri ve yapılacak öteki bilgilendirmeleri,

Facebook üzerinden; https://tr-tr.facebook.com/TCKahireBuyukelciligi/ Twitter üzerinden; https://twitter.com/turkembcairo

Internet üzerinden; http://www.mfa.gov.tr/sub.tr.mfa?b3026181-6b8f-4fc6-9327-a5113446ce95 adreslerinden strateji etmeleri dileyiş olunur” denildi.

Dışişleri Bakanlığı, aşağıda bağlantı detayları mukayyet Kahire Büyükelçiliğine başvurmaları düşüncesince Tel: + 20-2 279 784 10 / +20-2 279 784 26 / +20-2 279 784 28 E-posta: embassy.cairo@mfa.gov.tr adreslerini de verdi.

MUSA ERDOĞAN

Kaynak: IHA

İlginizi Çekebilir

yeni zerlanda da şaşırtan olay

Yeni Zelanda’da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir