Anasayfa / Spor / “F.Bahçeliler aradı, Fikret Orman aramadı”

“F.Bahçeliler aradı, Fikret Orman aramadı”

Beşiktaş’ın emektar futbolcusu ve uygulayım direktörü Tayfur Havutçu, 3 Temmuz sürecinde yaşadıklarını Habertürk Gazetesi’nden Kartal Yiğit’e anlattı.

Tayfur Havutçu’nun benzeri Neslihan Havutçu’nun Beşiktaş üzerine dediği laflar de dikkatlerden kaçmadı.

İşte nazarıitibar çekici pasajlar:

‘HER ŞEY ÖNCEDEN AYARLANMIŞTI’

Telefon görüşmelerini fark ortada olmaksızın gazetelerde tapeler çıktı. Algı operasyonu yapıldığı belliydi. Gözaltı sürecinden sonradan savcılığa çıktık. Orada da, mahkemede de müşterek obje sormadılar. Her obje başlangıçta ayarlanmıştı. O günkü bilgili ‘Hepinizi tutukladım’ dedi. O lafları tek devir unutmayacağım. Hayatımın en çirkin günüydü. Hayatımda karakola gitmeden kendimi cezaevinde buldum. Cezaevinde sabah akşam rüya içindeydik. Hep itiraz oluyor, ama müşterek obje değişmiyordu. Sonunda vaziyeti kabullendik. Cezaevi şartları belli. Herkes şokta. Kendimizden aşırı ailemizi düşünüyorduk.’

‘F.BAHÇELİLER ARADI ORMAN ARAMADI’

3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe’nin göstermiş bulunduğu duruşu bizim topluluk maatteessüf gösteremedi. Fenerbahçe önce günden sonuç güne derece yargılananların yanındaydı. Beraat kararından sonradan Fikret reis bey telefonla fark aramadı. Yönetimden arayanlar ha ama kendisi aramadı. Yıldırım Demirören daima yanımdaydı. Hasan Arat, sedir başkanımız Yalçın Karadeniz aradılar. Bunun beraberinde Fenerbahçe ve Galatasaraylılar da aradı.

RÖPORTAJIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN… 

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir