Anasayfa / Spor / G.Saray’da Denizli tamam! İki yardımcısı ise…

G.Saray’da Denizli tamam! İki yardımcısı ise…

ÖZEL Galatasaray’da uygulayım yönetmen arayışları bitmeme ederken; sarı-kırmızılı dümen de ‘hoca’ dair adeta ikiye bölündü! Sarı-kırmızılı yönetimde toprak düzlük ‘genç yöneticiler’, ecnebi ortak uygulayım insanın takımın başına getirilmesini isterken; reis bey Dursun Özbek ise oyunu Mustafa Denizli’den yana kullandı! Yönetim içinde meydana getirilen görüşmelerde sonuç lafı kail Dursun Özbek, ‘Mustafa Denizli’ dedi ve Denizli ile geçmiş görüşmeler yapıldı. Denizli ile meydana getirilen geçmiş görüşmelerde öge anlaşması sağlayıcı sarı-kırmızılı dümen de, ikinci görüşmeyi şahsen reis bey Dursun Özbek yaptı.

Yer: Nişantaşı
Zaman: 19 Kasım 23:00 suları

Mustafa Denizli ile Nişantaşı’ndaki ortak otelde ortak araya mevrut Dursun Özbek, tecrübeli uygulayım insanla icra ettiği toplantıda kulübün içinde bulunmuş olduğu konuşu vaziyeti ve ocak’ta yapılması planlanan hamleleri aktardı. Denizli’nin kavlükarar süresindeki şartlarını da benimseme fail Özbek, tecrübeli uygulayım eş ile anlaşmaya vardı.

DENİZLİ’NİN İKİ YARDIMCISI…

Mustafa Denizli’nin yardımcıları dair da geçim sağlayıcı Dursun Özbek, tecrübeli uygulayım adamı alışveriş haset resmi namına açıklaması bekleniyor. umut Davala, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu kabilinden esame ile bu arada anılan Mustafa Denizli’nin sarı-kırmızılı kulüpteki yardımcılarının Ergün Penbe ve Emre Aşık olabileceği öğrenildi.

Yasal Uyarı: Bu çav eşme gösterilmeden kullanılamaz.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir