Anasayfa / Ekonomi / G20’deki Senkronize Serviste, Yemeklere Radyasyon Ölçümü Yapılmış

G20’deki Senkronize Serviste, Yemeklere Radyasyon Ölçümü Yapılmış

Türkiye’nin tarihinde önce kat 15- 16 Kasım’da Antalya’da ev sahipliği meydana getirdiği G-20 Liderler Zirvesi’nin yankıları sürüyor. Dünya liderlerinin ağırlandığı Antalya’da yanlışsız düzenleme konuşulurken, gezim merkezi Belek’teki oteller de liderlerden ve delegelerinden yeterli derece aldı. İklimi, kumsalı, peyzajı ve mimarisinin beraberinde servis ve aşındırmak kalitesiyle de delik dolduran Belek’teki 5 duru oteller, doruk zarfında dehşet başarım sergiledi.

ÖZEL EKİP İNCELEDİ

Zirve zarfında liderler düşüncesince 3 gündüz zarfında değişik mönüler eşliğinde 12 tür tören düzeni yemeği sunumu yapıldı. Zirvenin biçim oteli Regnum Carya’daki sunumlarda Amerika Başkanı Barack Obama, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz üzere liderlerin ekipleri kabilinden otel mutfağında hazırlanmakta olan yemeklerin malzemeleri bir tane hiç incelendi.

Kaynak: HABERLER.COM

İlginizi Çekebilir

Büyüközer: “sertifikalama ticari ve ideolojik rekabet meydanı değildir”

Gimdes başkanı dr. hüseyin kami büyüközer, helal gıdanın imani bir mesele olduğunu ifade ederek bu sistemin ticari ve ideolojik rekabet meydanı olmadığını.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir