Anasayfa / Spor / İbrahim Üzülmez çok iddialı

İbrahim Üzülmez çok iddialı

Beşiktaş forması altındaki mücadelesiyle Türk futbolunda iz bırakan futbolculardan birisi bulunan İbrahim Üzülmez, önceki beceri müdürlük deneyimini yaşamış bulunduğu Vartaş Elazığspor’da, bu niteliklerini takıma aşılayarak değerli olmayı hedefliyor.

Gaziantepspor’da gösterdiği değerli performansın arkası sıra 2000 senesinde aktarma bulunduğu Beşiktaş’ta, 2011 yılına derece 285 maçta biçim giyen ve Üzülmez, 7 gol kaydetti. Milli kol formasını da 37 maçta giyme başarısı yayınlayan Üzülmez, birlikte devre Çaykur Rizespor’da beceri yönetmen Mustafa Denizli’nin yardımcılığını yaptı.

Geçen hafta PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor’un beceri yönetmen Bayram Bektaş ile yöntemleri ayırmasının arkası sıra takımın başına getirilen Üzülmez, önceki beceri müdürlük kariyerinde başarıyı yakalamayı amaçlıyor.

Üzülmez, AA muhabirine icra ettiği açıklamada, Elazığ temsilcisinin hedeflerinin zat hedefleriyle örtüştüğü düşüncesince rolü ikrar ettiğini söyledi.

Büyük gayesi bulunduğunu vurgulayan Üzülmez, şöyleki konuştu:

‘Kimse gidip size Beşiktaş’ı vermez, başarıya aç birlikte imal var. Ben bunu Elazığspor’da yakalayacağıma inandığım düşüncesince bu rolü ikrar ettim. Çünkü aktör profiline baktığınız devir çok görmüş geçirmiş ve nitelikli bulunan birlikte aktör grubu var. Bu oyuncuların faziletli performansını ortaya çıkartacağımız düşüncesince bu rolü ikrar ettim.’

Takımının çok dobra çalıştığını dile getiren Üzülmez, bundan da esenlik meydan birlikte kol olduklarını belirtti.

Oyuncularından daim özlem olmalarını istediğini uyanıklık çekici Üzülmez, ‘Arkadaşlar tığ değerli edinmek istiyorsak, bu takımın yapması müstelzim birlikte numara rolü çalışmaktır, çalışmaktır, çalışmaktır. Saha içinde bütünlüğü sağlarsak daim bu arada başarıya ulaşacağımızı söyledim. Onlar da şimdiye derece ortaya koydukları karakterle bunu olağandan ortaya koydular’ dedi.

İbrahim Üzülmez, herhangi birlikte devir icra ettiği işin en iyisini yapmak düşüncesince efor gösterdiklerini dile getirerek, ‘Bu işi yapıyorsam, ekibi en dobra bölgelere getirmeliyim. Başarılı oluruz olmayız, o takdiri ilahi. O mevzuda birlikte bilinçlilik yapamayız lakin bizim yapmamız müstelzim ekiple, takımla bu arada o amaca gitmektir. O hedefe, dobra kuvve içerisinde, bozulmamış hissiyat içinde uğraş etmektir’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir