Anasayfa / Spor / İbrahim Üzülmez’in hedefi Beşiktaş

İbrahim Üzülmez’in hedefi Beşiktaş

Beşiktaş forması altındaki mücadelesiyle Türk futbolunda iz bırakan futbolculardan bir tanesi bulunan İbrahim Üzülmez, önceki beceri müdürlük deneyimini yaşamış bulunduğu Vartaş Elazığspor’da, bu niteliklerini takıma aşılayarak güzel olmayı hedefliyor.

Gaziantepspor’da gösterdiği güzel performansın peşi sıra 2000 senesinde aktarma bulunduğu Beşiktaş’ta, 2011 yılına derece 285 maçta şekil giyen ve Üzülmez, 7 gol kaydetti. Milli grup formasını da 37 maçta giyme başarısı yayınlayan Üzülmez, birlikte çevrim Çaykur Rizespor’da beceri yönetmen Mustafa Denizli’nin yardımcılığını yaptı.

Geçen hafta PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor’un beceri yönetmen Bayram Bektaş ile alternatifleri ayırmasının peşi sıra takımın başına getirilen Üzülmez, önceki beceri müdürlük kariyerinde başarıyı yakalamayı amaçlıyor.

Üzülmez, AA muhabirine icra ettiği açıklamada, Elazığ temsilcisinin hedeflerinin kişi hedefleriyle örtüştüğü düşüncesince rolü ikrar ettiğini söyledi.

Büyük hedefi bulunduğunu vurgulayan Üzülmez, şöyleki konuştu:

‘Kimse gidip size Beşiktaş’ı vermez, başarıya aç birlikte imal var. Ben bunu Elazığspor’da yakalayacağıma inandığım düşüncesince bu rolü ikrar ettim. Çünkü aktör profiline baktığınız devir aşırı deneyimli ve nitelikli bulunan birlikte aktör grubu var. Bu oyuncuların efdal performansını ortaya çıkartacağımız düşüncesince bu rolü ikrar ettim.’

Takımının aşırı güzel çalıştığını dile getiren Üzülmez, bundan da afiyet düzlük birlikte grup olduklarını belirtti.

Oyuncularından daima korkunç olmalarını istediğini uyanıklık çekici Üzülmez, ‘Arkadaşlar kılıç güzel peyda etmek istiyorsak, bu takımın yapması müstelzim birlikte numara rolü çalışmaktır, çalışmaktır, çalışmaktır. Saha içinde bütünlüğü sağlarsak daima bu arada başarıya ulaşacağımızı söyledim. Onlar da şimdiye derece ortaya koydukları karakterle bunu ziyadesiyle ortaya koydular’ dedi.

İbrahim Üzülmez, gelişigüzel devir icra ettiği işin en iyisini yapmak düşüncesince güç gösterdiklerini dile getirerek, ‘Bu işi yapıyorsam, ekibi en güzel bölgelere getirmeliyim. Başarılı oluruz olmayız, o takdiri ilahi. O mevzuda birlikte obje yapamayız lakin bizim yapmamız müstelzim ekiple, takımla bu arada o gayeye gitmektir. O hedefe, güzel yeti içerisinde, temiz havas içinde uğraş etmektir’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir