Anasayfa / Spor / Kevin Durant dönüyor

Kevin Durant dönüyor

NBA NBA’in gündüz batısı konferansı takımlarından Oklahoma City Thunder’ın süperstar oyuncusu Kevin Durant DOĞRU sürede dönmeye hazırlanıyor.

Oklahoma City Thunder forveti akıbet 4 maçta şekil giyemedi, fakat OKC onun yokluğunda kaleyi güzel korudu. Geçtiğimiz çağ oynanan New Orleans Pelicans maçıyla birlikte, Thunder Durant’in gidişinden sonradan 2-2’lik birlikte hızlı içinde.

KD, OKC namına sahaya çıkmaya DOĞRU görünüyor.

Diz gerisi sakatlığı tanısı koyulduktan 1 hafta sonra, Durant geçtiğimiz Çarşamba haset Thunder antrenmanında birlikte birçok şut denemesi ve hâlâ baş döndürücü çabukluk gösterdi. Ve bu durum, ondan birlikte geçmiş haftasonu icra ettiği antrenmanla karşılaştırıldığında, birlikte evolüsyon niteliğindeydi. O çağ elden birlikte birçok şut atarken tanıdık Durant, akıbet antrenmanda araştırma görevlisi koçlar eşliğinde ferde laden emekleri yaptı.

GELİŞME KAYDETTİ

Thunder koçu Billy Donovan: ‘Tıbbi anlamda kimselerle etraflıca konuşmadım, ancak bence güzeşte hafta yaptıklarından hâlâ fazlasını yapıyor. Geri dönmesine ne derece kaldı, bilemiyorum. O mevzuda bana büyüme göstermesi anlatılmadı. Ama biliyorum ki fiziki şekilde elden benim gördüğüm kadarıyla caba geçtiğimiz haftadan hâlâ baş döndürücü iş yapıyor.’ açıklamalarını yaptı.

Geçtiğimiz hafta Durant düşüncesince 7-10 çağ arası gene değerlendirmeye alınacak halinde konuşulmuştu.

Durant, önümüzdeki 2 karşılaşma içre dönebilir. Thunder Cuma haset New York Knicks ile, Pazar haset de Dallas Mavericks ile özlük evlerinde oynayacak.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir