Anasayfa / Yaşam / Kusursuz güzelliğin adresi Note Cosmetic!

Kusursuz güzelliğin adresi Note Cosmetic!

Note Cosmetics kabilinden geliştirilen BB cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünleri yararlanma kolaylığı ile de gelişigüzel yaştan kadının tercihi oluyor. Paraben içermeyen ve dermatolojik yerine sınav edilen “Note Cosmetics BB Serisi” BB Cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector’’ mamüllerinden oluşuyor.

NOTE BB CREAM SPF 15 İLE DOĞALLIĞA ULAŞMAK ÇOK KOLAY…
Tüm deri tipleri düşüncesince makul bulunan “Note BB Cream” içeriğindeki buğday aslı ile cildin hâlâ güre ve mıhlı görünmesine asistan olurken, üzüm ve narenç kabuğu özleri ile de deri lekelerinin azalmasına katkıda bulunuyor. BB Cream deri tonunu eşitleyerek cilde aydın ve saf müşterek vizyon kazandırmanın beraberinde besleyen ve nemlendirici özelliğiyle de cildin hatasız görünmesine olanak tanıyor. İçeriğinde mevcut E vitamini şems ışınları da hapishane iktisap etmek kabilinden aut etkenlerden doğacak bulunan zararlara huzur cildin dulda dibine alınmasına asistan oluyor.

NOTE BB CONCEALER SPF 15 İLE GÖZLERİNİZ IŞILTISINI KAYBETMESİN..
Note Cosmetics’in BB ürünleri serisinde yerini düzlük BB Concealer içeriğindeki üzüm ve narenç kabuğu özleri ile menfez çevresindeki deri lekelerinin azalmasına asistan olurken ayrımsız sürede menfez çevresini aydınlatarak deri ile nitelik bütünlüğü yaratıyor ve saf müşterek görünüme kavuşmaya olanak tanıyor. BB Concealer menfez çevresini besleyen ve nemlendirici özelliğiyle kadınlara yararlanma kolaylığı sağlıyor. Tüm deri tiplerinin kullanması düşüncesince makul bulunan Note BB Concealer buğday aslı ve E vitamini içeren formülü sebebiyle menfez çevresinin dulda dibine alınmasına asistan oluyor.

NOTE BB LIP CORRECTOR İLE DOLGUN DUDAKLAR..
Note BB Corrector, içeriğindeki palmitoyloligopeptide ile kolajen sentezini uyararak kadınlara dudaklarını hâlâ balıketinde gösterebilme fırsatı sunuyor. Shea hasım ve E vitamini nemlendirme ayrıcalığı sebebiyle dudakların şems boyu okşayıcı kalmasına asistan olurken, E vitamini ayrımsız sürede dudakların başıboş radikallere huzur korunmasına asistan oluyor.

Kaynak: gecce.com

İlginizi Çekebilir

İnternet Alışverişlerinizde Kolay Ödeme

  Alışveriş yapmak tartışmasız çoğu insan için keyifli, keyifli olduğu kadar da zaman alıcı bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir