Anasayfa / Spor / Medjani çözüldü, Soner krizi patladı

Medjani çözüldü, Soner krizi patladı

Trabzonspor’da yaşanmış olan ifa krizi daha sonra Bosingwa ve Constant ile yöntemler ayrılırken, başıboş kalması sonuç anda önlenen Ndoye’den sonradan Medjani krizi de eğreti çözümle ötelendi.

Önceki güneş yönetime alacaklarının Cuma gününe derece (bugün) ödenmesi resti çekici Medjani, geçmiş ulusal takımdan dönüp takıma katılırken, sportif yönetmen Süleyman Hurma ile de müşterek araya geldi. Cezayirli oyuncuyla meydana getirilen görüşmelerde ödemelerin kurultay sonrası yapılacağı, müddet tanıması istendiği ve aday namına anlaşıldığı kaydedildi.

SONER’İN İKİ YILLIK ANLAŞMASI VAR

Medjani problemini çelimsiz mütemadi de olsa çözen bordo-mavililerde yerel oyuncuların da sabrı taştı. Bosingwa, Constant, Ndoye ve Medjani’den sonradan deminden de Soner Aydoğdu, alacaklarına cevap kulübe bildirim gönderdi.

Sezon başı ekip dışı bırakılan, hususi programlar dahilinde etkin dinç topçu sözleşmesinin feshi ve alacakları düşüncesince kulübe rest çekti. 2012-13 sezonunda G.Birliği’nden 5 yıllığına aktarma edilen Soner, salname 1.1 milyon Dolar alıyor.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir