Anasayfa / Spor / Messi Clasico’da oynayacak mı? Enrique açıkladı

Messi Clasico’da oynayacak mı? Enrique açıkladı

La Liga’da oynanacak El Clasico evveliyat Barcelona beceri direktörü Luis Enrique açıklamalarda bulundu.

Dev karşılaşma evveliyat planlı matbuat toplantısında mütekellim Enrique; ‘Madrid güzel birlikte takım. Bir sistemleri mevcut ve dünyanın en güzel takımlarından bir tanesi fakat bizlerden güzel olduklarını düşünmüyorum. İyi birlikte güneş geçirirsek güzeşte zaman yaptığımız kabilinden maçı kazanabiliriz. Oyuncularımdan en erdemli performansı bekliyorum. Deplasmanda oynayacak olmamız elbette ki bası oluşturmaktadır fakat yöneltmek da extra mutluluk. Rakibimiz de bizim evimizde kazandığında aşırı bahtiyar oluyor.’ laflarını kullandı.

‘MADRID BİZDEN DAHA İYİYDİ’

Geçen zaman Madrid’in Barcelona’dan elan güzel bulunduğunu tamlayan Enrique; ‘Yarın çelimli birlikte Madrid göreceğiz. Geçen zaman bizlerden iyilerdi fakat kazanmayı başarmıştık. Bu kere de en iyiyi sahaya koymaya çalışacağız. Her rakibe çalıştığımız kabilinden Madrid’e de tedbir yaptık. Böylesi birlikte maçın oyuncuyu mütekâsif ika niteliği var. Bizim extra birlikte gayrete ihtiyacımız olmuyor. Maça odaklanmış durumdayız fakat kâr ne olursa olsun El Clasico birlikte şeyi değiştirmeyecek.’ laflarını kullandı.

MESSI OYNAYACAK MI?

Uzun süredir hastalıklı bulunan Lionel Messi’nin kâr halini da özetleyen Enrique; ‘Messi oynar ve ya oynamaz şu an söyleyemem fakat güzel bilgi bundan sonra tamaman mıhlı halde. Bugün kendisiyle konuşacağıum ve maçtan birlikte sayaç ilk oynayıp oynamayacağına değişmeyen vereceğim. Messi fiziki ve mental manada güzel durumda. Tabii ki fiziki manada %100 olmayacaktır fakat onu mıhlı gitmek bizim düşüncesince de önemli.’ dedi.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir