Anasayfa / Yaşam / Modası geçmeyen saçlar!

Modası geçmeyen saçlar!

Öyle saç modelleri mevcut ki, üstünden seneler da geçse katiyen modası geçmiyor, gelişigüzel sürekli popülerliğini koruyabiliyor. İşte yılların eskitemediği, gelişigüzel devre kullanabileceğiniz saç modelleri.

Bob saçlar Özellikle bu sezonun gözdesi üzere görünse de bob saçlar mevsim baş döndürücü moda. Uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız seçiminizi bob saçlardan yana kullanabilirsiniz. İnce katlar Düz saçınıza az buçuk akım eklemek ancak boyunu da kısaltmamak niyetinseyseniz, katiyen modası geçmeyecek saç modeli uslu katlar olacak. İri dalgalar Modası katiyen geçmeyen modellerden bir tanesi işkilsiz büyük dalgalar. Uzun saçlarınızı natürel ve kalıplı kıyafetli görünüme sarmak düşüncesince büyük dalgaları yeğleme edebilirsiniz.

Yandan mukassem saçlar Yandan mukassem saçlar ne hanıma yakışmaz. Doğal ve alternatif manzara düşüncesince saçlarınızı yana ayırarak biçim verebilirsiniz. Kahkül Kahküller gelişigüzel beniz çeşidine yakışmasa da, incitici beniz hatlarına ehil olanların az daha elzem modelleri arasında. Her sürekli güre tayin durumuna de ehil kahkülleri hâlâ yeğleme etmediyseniz, gerçekli denemelisiniz.

Kaynak: gecce.com

İlginizi Çekebilir

İnternet Alışverişlerinizde Kolay Ödeme

  Alışveriş yapmak tartışmasız çoğu insan için keyifli, keyifli olduğu kadar da zaman alıcı bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir