Anasayfa / Spor / Mustafa Denizli: “Kariyerimi riske attım!”

Mustafa Denizli: “Kariyerimi riske attım!”

G.Saray’ın öneri götürmüş bulunduğu Mustafa Denizli, Neuchatel maçının yayınını talip yöneticilere erinç çıkışıyla mevrut zaferin sırlarını anlattı: Bir yere kullanmak istiyorsan riskleri alacaksın.

Hamzaoğlu giderken, Denizli ne bellik bulunduğunu anlatıyordu Dünya’nın önde mevrut marketing liderleri buluşturan Brand Week İstanbul Konferansı’na geçmiş güneş Mustafa Denizli mihman oldu.

Bu toplantının bulunduğu saatlerde G.Saray, Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdığını açıklarken, Denizli ise ne bellik bulunduğunu anlatıyordu:

‘Bizim bu zamanlarda kulüplerin peşinde destekleyici destekleri bu derece değildi. Neuchatel Xamax maçının rövanşı düşüncesince öneri edilen TV neşriyat geliri hoppadak 6 kullanılmamış atılmadan geçmiş 150.000 teklik idi. Bu maçın TV’den yayınlanmasını talip yöneticilere ego erinç çıktım. Eğer o karşılaşma yayınlanırsa stada mevrut baş döndürücü az olurdu. Dediğimi bildirme ettirdim, karşılaşma yayını yapılmadı ve Ali Sami Yen’e 40 bin insan geldi. İşte o iklim bizlere maçı kazanıp nısıf finalin kapısını açtı. Yöneticilerin istediği üzere neşriyat olsaydı, o ambiyans oluşmaz, o boy yazılamazdı. O maçta kariyerimi riske attım. 3-0 yenildikten sonradan ‘Rövanşta 5 atarız’ dedim. Bir yere kullanmak istiyorsan bunları hücre alacaksın. Ben ayrımlı müşterek nesne gerçekleştirmek istedim lakin bunun riskleri vardı, bunları hücre aldım.’

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir