Anasayfa / Güncel / Öğrencilerine Kötü Muamele Yaptığı İddia Edilen Müdürün 26 Yıl Hapsi İstendi

Öğrencilerine Kötü Muamele Yaptığı İddia Edilen Müdürün 26 Yıl Hapsi İstendi

Eskişehir’in Beylikova İlçesindeki 19 Haziran İmam Hatip Ortaokulu emektar Müdürü Ü.D., kavga eden 2 öğrenciyi sınıfta pet su şişenin için koymak istediği ve öğrencileri hortumla esna dayağından geçirdiği iddiasıyla 26 yıla derece cezaevi istemiyle yargılanıyor.

‘ÖĞRENCİLER AĞLAMAYA VE BAĞIRMAYA BAŞLADILAR’

Beylikova ilçesinde sabık 10 Mart’ta meydana mevrut olayda, iddialara layıkıyla ekol müdürü 30 yaşındaki Ü.D., ibret başlamadan evvel sınıfta kavga yaptıklarını öne sürdüğü 6’ncı sınıftaki 2 öğrenciyi, sınıfta ukubet olsun sanarak pet su şişesinin için koymak istedi. Müdürün kollarından yakalayıp pet şişenin yanına atmak istediği öğrenciler, bağırmaya ve ağlamaya başladı. Bunun için başöğretmen Ü.D. öğrencileri bırakıp sınıftan ayrıldı. Yine iddialara layıkıyla Ü.D., 10 çağ sonraları gine ayrımsız sınıftaki 13 öğrenciyi kavga bitirdikleri nedeni öne sürülerek hortumla esna dayağından geçirdi. Öğrenciler hali evde ailelerine anlatması için velililer müdürden şikayetçi oldu.

Kaynak: HABERLER.COM

İlginizi Çekebilir

yeni zerlanda da şaşırtan olay

Yeni Zelanda’da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir