Anasayfa / Güncel / Öldürülen Kadın Doktoru, Doğumunu Yaptırdığı Çocuklar Uğurladı

Öldürülen Kadın Doktoru, Doğumunu Yaptırdığı Çocuklar Uğurladı

Samsun’da evvel sekreterinin emektar eşinin bıçaklı saldırısında hayatını yitiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı 49 yaşındaki Op.Dr. Aynur Dağdemir düşüncesince ahit çalışmış olduğu hastanenin uğrunda merasim düzenlendi. Doğumunu yaptırdığı evlatların da katılmış olduğu törende Dr. Aynur Dağdemir’in Türk Bayrağı’na sarılı tabutu rahmet ve saygıyla sayrılarevi önünden, cenaze namazının kılınacağı Büyük Cami’ye götürüldü.

Olay evvel Samsun’un İlkadım ilçesinde mevcut hususi hastanenin Çiftlik Şubesi’nde meydana geldi. Ayakkabı tamircisi bulunan 38 yaşındaki Yusuf Demirbaş, evvel kardeşiyle gürültü ettiğini öğrendiği Ş.S.’yi yolda görür görmez münakaşaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi kararı Yusuf Demirbaş, üstündeki atlatmak bıçağı ile Ş.S.’yi sırtından bıçakladı. Yaklaşık sağlıksız sayaç sonradan da ayrımsız alanda mevcut hususi hastaneye derece derece alevli bağdaşmazlık zımnında 1 sene evvel boşandığı 8 yaşlarında ortak kız evladı anası 32 yaşındaki Şeyda A.’nın yanına gitti.

ARAYA GİREN DOKTORU BIÇAKLADI

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir’in birlikte yazman adına etkin Şeyda A. ile doktorun birlikte tartıştı. Tartışmanın büyümesi ilişkin bıçağı çıkaran Yusuf Demirbaş, olağanüstü saçtı. Bıçağı gören emektar eş Şeyda A. kendini araştırma odasına kilitledi. Bu tam Dr. Aynur Dağdemir araya girerek şüpheliyi engel olmak istedi. Boşanma etabında Şeyda A. lehine şahitlik yapmasına da öfkelendiği Dr. Aynur Dağdemir’e hücumcu Yusuf Demirbaş, bıçağı 3 kere sapladı. Kalbine mevrut bıçak darbesi ile ağırbaşlı vurulan Dr. Dağdemir yere düştü.

Kaynak: HABERLER.COM

İlginizi Çekebilir

yeni zerlanda da şaşırtan olay

Yeni Zelanda’da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir