Anasayfa / Magazin / Oyuncu Hande Doğandemir 5. kattan böyle düştü

Oyuncu Hande Doğandemir 5. kattan böyle düştü

‘Her bilinçlilik Aşktan’ filmi düşüncesince nice kılığa giren ve gelişigüzel ortak oyunluk düşüncesince tekraren değişik dersler meydan Hande Doğandemir, öyle ortak oyunluk çekti ki fanatikleri filmi seyrederken soluk nefese kalacaklar.

Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ile paylaşmış bulunduğu Her bilinçlilik Aşktan filmi düşüncesince gösteriş gereği yumruk oyuncusu evet ringe çıktı, Tango dansıyla herkesi kendine fanatik bıraktı, boğazın serin sularına gözü kapalı atladı ve en böylece ortak yapının 5. katından kendini aşağıya bıraktı.

Çekimler başlamadan atlama sahnesinin yapılacağı terasta ince dörtköşe anlamış olur canlı dobra oyuncu, atlama sahneleri yaklaşınca coşkusunu saklayamadı.

Sinemada baş döndürücü geçer not ortak uygulayım ile oyuncuyu ayaklarından ve belinden hususi ipler ile bağlayan takım işini bitirince esna atlama sahnesine geldi.

Heyecanın dorukta bulunduğu sette ince sakıncalı oyunluk düşüncesince motosiklet denmiş ve tasrif başlamıştı ve ahacık o anda Hande’nin çığlıkları ile sekil inledi.

‘Her bilinçlilik Aşktan’ film ekibi, kazasız belasız ortak sahneyi de böyle tamamladı.

Kaynak: Posta

Kaynak: sabah.com.tr

İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy Ankara için lanet okudu

ANKARA patlaması için ünlülerden tepki yağıyor. Burcu Esmersoy bir yazı paylaşım 'Ankaramı katledenlere lanet olsun' dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir