Anasayfa / Güncel / Samsun’da öldürülen doktor için tören düzenlendi

Samsun’da öldürülen doktor için tören düzenlendi

Samsun’da, çalışmış olduğu hastanede uğramış olduğu bıçaklı saldırıda yaşamını kaybeden avrat rahatsızlıkları uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir düşüncesince evinde ve hastanede merasim yapıldı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan tahsil edilen Dağdemir’in cenazesi, Canik ilçesi Hasköy Mahallesi’ndeki evine getirildi. Helallik alındığı tam Aynur Dağdemir’in benzeri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Dağdemir ile koşa kızları Başak ve Tuğçe, ayakta durmakta sıkıntı yaşadı.

Dua edilmesinin arkası sıra Dağdemir’in cenazesi, İlkadım ilçesi İstiklal Mahallesi’ndeki çalışmış olduğu hastanenin bahçesine getirildi. Buradaki törende mütekellim sayrılarevi başhekimi Uzm. Dr. Yunus Amasyalı, Dağdemir’in uyumadan, yorulmadan etkin müşterek doktor bulunduğunu söyledi.

Törene Dağdemir’in yakınları ile AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, kaymakamlık şehremaneti başkanları ve meslektaşları katıldı.

Samsun’da cemaziyelevvel Ulugazi Mahallesi’ndeki hususi müşterek hastanede boşandığı benzeri Şeyda A. ile bahsetmek neredeyse revan Demirbaş (38) araya giren avrat rahatsızlıkları uzmanı Op. Dr. Dağdemir’i (49) bıçaklayarak öldürmüş, henüz sonraları yapının beşinci katının penceresinden atlamıştı. Demirbaş da kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetmişti.

Kaynak: AA

İlginizi Çekebilir

yeni zerlanda da şaşırtan olay

Yeni Zelanda’da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir