Anasayfa / Spor / Selçuk İnan: “Hocam, şaka mı bu!”

Selçuk İnan: “Hocam, şaka mı bu!”

Galatasaray’da oyuncular da fen yönetmen Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının şokunu yaşadılar… Dün şeb ezanı saatlerinde yiğit Selçuk İnan, ailesi ile beraberce İstanbul Nişantaşı’nda ortak restoranda kemirmek yerken Umut Bulut’un telefonunu vakadan bilgisiz ortak biçimde cevapladı…

Hamza Hamzaoğlu’nun gönderildiğine evvel ilkin emin olmak istemeyen Selçuk İnan, “Yalan söylüyorsun, inanmıyorum” dedikten sonradan doğrudan telefonu kapatıp hocasını aradı.

İlk ilkin cevap alamazken Hamza Hamzaoğlu ortak çağ sonradan Selçuk inan’ı aradı. Milli aktör aracısız yerine lafa girerek “Hocam esas mi? Bu akilane mu? İnanmak istemiyorum. Bu kesinlikle olabilir?” diye Hamzaoğlu ile duygularını paylaştı.

‘YEMEK YİYECEK HALİM KALMADI’

Ardından hocasından rolü bıraktığının cevabını meydan Selçuk, bu kat hocasını karardan eğmek düşüncesince çıkar yol aradı. Kaptan, “Hocam bu ayrılığın ortak art dönüşü olanaksız mı? Ne gerekiyorsa yapalım. Üzerimize sakıt ortak obje var ise doğrudan tığ de yapalım” lafları ile hal ararken ortak müddet düet telefonda kelimesiz kaldı ve ondan sonra Selçuk “Hocam müsaitseniz yanınıza neşet etmek istiyorum” dedi. Ancak Hamzaoğlu ortak güneş sonradan tesislerde görüşmelerinin hâlâ akilane olacağını söyleyince düet telefonu kapattı.

Yemeği ‘zehir’ bulunan Selçuk, çevresindekilerden müsaade isterken “Kusura bakmayın, ego kalkacağım. Ne kemirmek kayıt ne de geveze edecek halim var” dedikten sonradan ailesi ile beraberce restorandan ayrıldı.

Kaynak: sporx.com

İlginizi Çekebilir

Ufuk Sarıca’dan ‘gelişim’ itirafı

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir