Anasayfa / Yaşam / Ünlü şov başkentlilerle buluşacak

Ünlü şov başkentlilerle buluşacak

Broadway tarihinin en derinlemesine sekizinci müzikali ‘Güzel ve Çirkin’, 26-29 Kasım tarihlerinde Ankara’da sahnelenecek.

Broadway tarihinin en derinlemesine sekizinci müzikali ‘Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast)’, evren turnesi kapsamında önce adına 26-29 Kasım tarihlerinde başkentlilerle buluşacak.

Müzikali Türkiye’ye getiren aranjman şirketinden tahsil edilen bilgiye göre, ‘Güzel ve Çirkin’ müzikali, Türkiye’deki hayranlarıyla 20. sene hususi turnesi kapsamında önce el güzeşte yıl, İstanbul’da buluştu.

Büyük zevk toplayan müzikal, 26-29 Kasım tarihlerinde, dev prodüksiyonu, büy��leyici setleri, dehşet kostümleri ve eli uz ekibiyle başkentlilerin karşısına, ATO Kongre Merkezinde şişman müşterek şovla çıkacak.

İngilizce prodüksiyonuyla sahnelenecek müzikal, Ankara’ya mevrut önce Disney Broadway oyunu olma niteliği taşıyor.

Ödüllü müzikal

Hayranlarına görsel müşterek ziyafet yaşatacak müzikalde, 580 nüsha kostüm, 81 peruk kullanılıyor.

1991 inşası Oscar Ödüllü canlandırma filminden uyarlanan ‘Güzel ve Çirkin’, Broadway’e uyarlanan önce ve en değerli Disney filmi adına tarihe geçti.

Müzikallerin en prestijli ödülü Tony Ödülleri’ne 9 el namzet yayınlanan ‘Güzel ve Çirkin’, başkaca en güzel müzikal branşında ‘Olivier Ödülü’nün de sahibi oldu.

Kaynak: sabah.com.tr

İlginizi Çekebilir

İnternet Alışverişlerinizde Kolay Ödeme

  Alışveriş yapmak tartışmasız çoğu insan için keyifli, keyifli olduğu kadar da zaman alıcı bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir